Film ve dizi yayınları konusunda son yılların yükselen trendi olan yayın platformları giderek artıyor. Netflix, Amazon, Disney gibi şirketlerden sonra WarnerMedia da kendi platformunu yaratma kararı aldı.

WarnerMedia ve üst şirketi AT&T; HBO Go ve HBO Now’dan sonra şimdi de HBO Max’ı çıkarıyor. Abonelikli video servisi olan HBO Max; Netflix, Hulu ve bu sene içerisinde çıkacak olan Disney+ gibi platformların rakipleri arasında yer alacak.

WarnerMedia ayrıca yeni hizmetin 2020’nin bahar aylarında kullanıcılara sunulduğunda popüler sitcom dizisi Friends’in tüm bölümlerinin yayın haklarına sahip olacağını da onayladı. Finalinin üstünden uzun yıllar geçmesine rağmen popülerliği koruyan dizi, bir dönem Netflix’te de yayınlanmış ancak daha sonra platformdan kaldırılmıştı.

Tıpkı fiends gibi HBO Max’e özel olacak olan diziler arasında The Fresh Prince of Bel-Air ve Pretty Little Liars da olacak ve tüm bölümleri bu platformda yayınlanacak. HBO Max, kendisine özel olan bu yapımlar haricinde The CW’dan Batwoman ve bir Riverdale spin-off’u olan Katy Keene de dâhil olmak üzere birkaç dizi alacak.

Kaynak: https://site-backlink.com/LlPbV

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here