Apple AirPlay 2 ve HomeKit desteği 2019 model LG AI ThinQ TV’lere geliyor.

LG Electronics (LG), Apple AirPlay 2 ve HomeKit desteğinin 25 Temmuz’dan itibaren 2019 AI ThinQ TV serisinde yazılım güncellemesi ile geleceğini duyrdu. Bu şekilde LG, HomeKit’i destekleyen ilk global TV üreticisi oldu. Bu özellikler, 2019 LG OLED TV, NanoCell TV ve ThinQ AI özelliğine sahip UHD TV’lere yeni yazılım güncellemesi ile eklenecek.LG 2019 AI ThinQ TV sahipleri, AirPlay 2 sayesinde, iPhone, iPad ve Mac’lerinden Dolby Vision içerikler de dahil olmak üzere tüm içerikleri direkt TV ekranlarına aktarıp izleyebiliyorlar.

TV üreticisi, LG, HomeKit, Apple AirPlay 2,

HomeKit ise, kullanıcıların akıllı evlerini Home uygulamasıyla veya Apple cihazlarındaki Siri ile kolayca kontrol etmelerini sağlıyor. LG AI ThinQ TV’ler de Home uygulamasına uyumlu cihaz olarak eklenebiliyor. Böylelikle kullanıcılar, ses kontrolü, açma kapama gibi temel TV işlevlere uygulama üzerinden erişebiliyor. LG AI ThinQ TV’ler ayrıca diğer HomeKit aksesuarlarıyla birlikte görüntü veya otomasyonlara eklenebiliyor.

LG Mobil İletişim ve Ev Eğlence Sistemleri Başkanı Brian Kwon “LG, tüketicilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu amaçla, hiç bitmeyen arayışıyla, TV’nin teknolojik yeniliklerinde ön saflarda yer alıyor. Apple AirPlay 2 ve HomeKit desteğiyle, tüketicilerimize, TV’de sınıfının en iyisi görüntü kalitesinin ötesine geçen faydalar sunuyoruz” dedi.

Kaynak: https://site-backlink.com/tPgJg

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here