Temelde kahve severler için bir abonelik servisi olarak hizmet veren CafePass, kahve satan mekanlar ile müşterileri buluşturan bir ekosistem yaratmayı hedefliyor

Nitelikli kahve ile kahve severleri bir araya getiren bir platform olma hedefi ile yola çıkan CafePass, 2018 yılının Kasım ayında kuruldu. Can Güleren, Alp Eren Özkan ve Murat Can Zahmakıran tarafından kurulan CafePass, yaklaşık 2 ay içinde geliştirildi.

Temelde kahve severler için bir abonelik servisi olarak hizmet veren CafePass, kahve satan mekanlar ile müşterileri buluşturan bir ekosistem yaratmayı hedefliyor. CafePass aboneliğinizle birlikte program dahilindeki mekanlarda kahve haklarınızı kullanabiliyorsunuz.

Platformda yer alan bir mekanı beğendiyseniz bu mekan hakkında yapılan yorumları ve puanları inceleyebilirsiniz. Bireysel aboneliklerin yanı sıra firmalaratoplu kahve hakkı satışı hizmetine de sahip olan CafePass, sadakat programları ve çalışan ödüllendirmeleri için insan kaynakları departmanlarına ulaşmayı hedefliyor.

Şu an için uygulama içinde aktif olarak hizmet veren 11 farklı mekan bulunuyor. Söz konusu mekanların dördü Karaköy, üçü Beşiktaş, ikisi Nişantaşı, biri Kadıköy ve biri Balat’ta bulunuyor. Aylık olarak 3 farklı abonelik planı sunan CafePass, 18 TL karşılığında 3, 48 TL karşılığında 6 ve 69 TL karşılığında ise 9 kahve hakkı sunuyor.

Sanayi Mahallesi, 4 Levent, Balat ve Galata’dan gelecek 5 mekanla daha anlaşan CafePass, Anadolu Yakası’ndaki görüşmelerine de devam ediyor. 1 ay içinde Kadıköy’deki önemli bölgelerde yer almayı planlayan girişim, Ataşehir ve Bostancı tarafı için de mekan incelemelerimiz devam ediyor.

Hem Android hem de iOS platformlarında uygulamalara sahip olan CafePass’in şu an için 500 kayıtlıkullanıcıya sahip olduğunu da belirtelim. Dilerseniz CafePass uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: https://site-backlink.com/kWpNu

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here