Günümüzde yabancı dil bilmek hayatın olmazsa olmazı haline gelmişken maalesef ki ülkemizde yabancı dil bilen kitle sayısı olması gerekenden daha düşük.

İnternet sitesi İngilizce’yi hem sizi sıkmadan hem de etkili bir şekilde öğretebiliyor.

Global bir dil öğrenme platformu olan Voscreen size maksimum 15 saniye uzunluğunda videolar izletip duyduğunuz sözleri alt yazı olarak seçmenizi ister. Karşınıza iki seçenek gelir ve doğru seçeneği bulmaya çalışırsınız. Voscreen’in farkı burada ortaya çıkmaktadır, İngilizce’yi tıpkı konuşmayı yeni öğrenen bir bebek gibi duya duya ilgili konularla bağdaştırarak öğrenmenizi sağlar.

Voscreen her seviyeden kullanıcıya hitap eder. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra seviyenizi belirleyerek daha da karmaşık cümlelerin olduğu videolara ulaşabilirsiniz. Bu sayede arada bilmediğiniz kelimeleri tahmin yoluyla bularak kendinizi geliştirebilir ve bunu yapamıyorsanız bile iki seçenekten diğerinin doğru olduğunu anlayarak yine kendinizi geliştirebilirsiniz.

Voscreen sadece bu açıdan bakıldığında bile çok ince düşünülerek hazırlanmış bir uygulamadır. Size iki seçenek sunulmasının sebebi öğrenimin daha kuvvetli hale getirilmesidir. Seçtiğiniz cevap yanlışsa bile diğer cevabın doğru olduğunu görüp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kaynak: https://site-backlink.com/X55td

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here