Marmaris tekne turu

Büyük bir hayran kitlesi olan Harley Quinn’e, DC’nin Black Label markasında yepyeni bir çizgi roman serisi hazırlanacak.

Harley Quinn, yazar ve artist Stjepan Sejic sayesinde DC’nin Black Label serisine ‘Harleen‘ olarak giriyor. Bu kitapta Dr. Harleen Qunizel’in, insanların psikolojik sıkıntılarını tedavi etmek istemesiyle başlayan ancak kendisinin Joker’in etkisiyle delirmesiyle son bulan trajik hikâyesi yeniden gözden geçiriliyor.

DC’nin Black Label markasının bir parçası olan Harleen, DC’nin ana evreninin dışında yer alacak ve böylelikle hikayenin kendine özgü bir havası olacak.

Yakınlarda gerçekleştirilen bir basın açıklamasında Sejic, kitabı şöyle tanımlıyor: “Aslında iyiyi amaçlayan kusurlu bir insanın hikayesi. Hastasına aşık olan bir doktorun… Bu, onun cehenneme doğru iyi niyetlerle döşenmiş bir yolda ilerlemesinin hikayesi ve ona ruhuna mal olmuş gülümsemenin… Her şeyden önce bu hikaye, iyi insanların düşmesiyle ilgili. Gözden düşmeleri, sevdiklerinin kalplerinden düşmeleri ve paramparça olmalarıyla ilgili…”

istanbul nişan organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here