Bazı bilim adamları, Uzaylıların DNA’mızı geliştirip ona bir de “özel sayı” eklediklerini iddia etti.

Dünyamızda uzaylılar ve uzaylı yaşamı hakkında birçok farklı düşünceler bulunmakta. Ancak en ilginci ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Şimdiye kadar Mısır piramitleri başta olmak üzere bir çok yapıyı uzaylıların yaptığına dair yapılan tezlere en ilginç eklemeye göre uzaylılar dünya üzerindeki yaşamı oluşturan varlıklar olabileceği iddia ediliyor.

İlgili çalışmada, uzmanlar on örnekten dokuz örneği biçimlendirdiler ve genetik kodda rastgele birkaç kez aynı değerin ortaya çıkma olasılığının 10 trilyonda bir gibi şaşırtıcı bir olasılığa sahip olduğunu düşünüyorlar.

teori, uzaylı, dünya, genetik kod, Uzmanlar New Scientists ile yaptığı röportajda “Kodun rastgele olmayan bir yapıya sahip olduğu belli oldu” ifadelerini kullandılar. “Alışılmışın dışındaki” bilimsel teoriye göre, yaşamın kökeni “37 sayısı” etrafında dönebilir.

Dünya üzerindeki hayatın başkası tarafından yaratılmış olduğu fikri yeni bir şey değil. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca neden var olduğumuzu ve yalnız olup olmadığımızı merak etti. Bununla birlikte, bir grup bilim insanı, aradığımız yanıtları yeryüzündeki yaşamın dünya dışı zekanın bir sonucu olduğunu kanıtlayan eski bir kodla bulduklarına inanıyorlar.

Bu teori meslektaşları tarafından kabul edilmekten çok uzak olsa da, akıl hocası matematikçi Vladimir ShCherbak, genetik kodumuza gömülmüş bir mesajın ya da bir imzanın olduğuna dair kesin kanıtlar ortaya koymuş olabileceğine inanıyor. Makukov ve ShCherbak tarafından önerilen teori, Panspermia ilkesine dayanıyor.

Bununla birlikte, Kazakistan’daki bilim insanları, bu teori daha da geliştirdi ve Dünya üzerindeki yaşam “Yönlendirilmiş Durumda” olarak nitelendirdi. Bu, Dünya üzerindeki yaşamın birisi veya başka bir şey tarafından bilinçli olarak geliştirildiği anlamına geliyor. İlginçtir ki Makukov ve ShCherbak böyle ‘tartışmalı bir teori’ öneren nadir bilim insanlarından değiller.

Kaynak: https://site-backlink.com/kwcKl

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here