Yeni özellikleriyle güçlenen Facebook’un mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bilgisayardan kullanılan sürümü WhatsApp Web hakkında her şeyi derledik. WhatsApp Web nedir, nasıl kullanılır sorularına yanıt verdik.

Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, hem Android hem de iOS için en vazgeçilmez uygulamalarda başı çekiyor. SMS’i tarihe gömen WhatsApp’ın, bilgisayarlarınızdan ulaşabileceğiniz sürümü olan WhatsApp Web; telefona dokunmadan WhatsApp üzerinden mesajlaşmanıza olanak sağlıyor.

masaüstü uygulaması, WhatsApp, WhatsApp Web,

WhatsApp Web’in masaüstü uygulaması ya da tarayıcı sürümünü ilk açtığınızda, karşınıza yukarıdaki gibi bir WhatsApp Web kodu çıkacak. Bu kod, yalnızca WhatsApp akıllı telefon uygulaması ile birlikte çalışıyor. Bunun için WhatsApp Web ekranından çıkmadan, akıllı telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın. Ardından;

masaüstü uygulaması, WhatsApp, WhatsApp Web,

Dilediğiniz zaman WhatsApp Web menüsünden çıkış yapabilirsiniz. Özellikle yabancı bir bilgisayar ya da tarayıcı üzerindeyseniz, güvenliğiniz için WhatsApp Web’den çıkış yapmayı unutmayın. Eğer unutursanuz, çıkış işlemini WhatsApp iPhone ya da Android uygulamaları üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here