Sosyal medya platformlarının hiç kuşkusuz en popülerlerinden biri olan Twitter, fotoğraf ve video paylaşımı konusunda diğer platformlara nazaran birkaç adım geride kalıyor.

Ancak buna rağmen son dönemlerde Twitter’de özellikle GIF’ler ile video paylaşımı konusunda Twitter’da bir canlanma yaşanmakta.

Bazı durumlarda izlediğiniz videoları o kadar çok beğenirsiniz ki tekrar tekrar izlersiniz. Hatta beğendiğiniz video kaydetmeyi bile düşünürsünüz. Sizler de Twitter üzerinden izlediğiniz video ve GIF’leri indirmek istiyorsanız sizler için fotoğraflı olarak hazırladığımız haberimize bir göz atın.

Web üzerinden video indirmek için;

İlk adım olarak indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalamanız gerekiyor. Bunun için Twitter’da indirmek istediğiniz videonun ilgili tweetinin sağ üstünde bulunan ok işaretine tıklayın. Ardından karşınıza çıkan sekmelerden “Tweetin bağlantısını kopyala” seçeneğini tıklayın.

Videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra bu bağlantı linkinin olduğu adrese gidip video bağlantısını yapıştırın ve Download yazısını tıklayın.

Sonrasında açılan sayfanın altında video kalitesine göre Download seçenekleri karşınıza çıkacak. Bu seçeneklerden istediğinizi seçip Download yazısına tıklayarak videonuzu indirebilirsiniz.

Bu adımları izleyerek PC, telefon veya tabletinize kolay bir şekilde video indirebilirsiniz.

Kaynak: https://site-backlink.com/HpdlW

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here