Marmaris tekne turu

Kendi haritalarınızı oluşturmanın yanı sıra oluşturduğunuz haritaların üzerine notlar almanızı, rotalar belirlemenizi ve bu haritaları paylaşmanızı sağlayan; seyahat etmeyi sevenlerin hayatını kurtaracak olan uygulama My Maps!

My Maps uygulaması, kendi haritalarınızı oluşturabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki 1 harita oluşturmak” kavramı fazlasıyla geniş olduğu için uygulamanın size sunduğu imkanlar da bir hayli genişliyor.

Seyahat ederken önceden plan yapmak zaman yönetiminizi kolaylaştırır. Bu sayede aynı zaman dilimi içerisine daha fazla aktivite sıkıştırabilirsiniz. Uygulama bu zaman yönetimini sizlere sağlarken aynı zamanda her zaman yanınızda olan bir haritadan farksız olarak işlev görüyor.

Gördüğünüz yerleri not edin

harita, uygulama, My Maps, My Maps uygulaması, Yerlisi olmadığınız bir yere gittiniz ve orayı beğendiniz diyelim. Tabii ki burası bir restoran ya da mağaza olmak zorunda değil. Bilmediğiniz bir sahilde yürürken “Buranın manzarası çok güzelmiş” diye düşünürseniz, bu uygulama sayesinde bulunduğunuz noktayı kaydedip “Manzara” şeklinde de not alabilirsiniz. Ya da bir restorana gittiğinizde orada neyi beğendiyseniz onu da not olarak ekleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra not aldığınız yerleri kişiselleştirme konusunda neredeyse sınırsız seçeneğe de sahip olduğunuzu belirtelim. Örneğin bir nokta ekledikten sonra, üstüne tıklayıp “düzenle” seçeneğine bastığınız zaman içerisinden seçebileceğiniz yüzlerce ikon ve onlarca rengi görebilirsiniz.

Kendi yol haritanızı oluşturabilirsiniz

Hepimiz A noktasından B noktasına gitmek için belirli rotaları kullanıyoruz. Peki, A noktasından B noktasına istediğimiz gibi gitmek için ne yapıyoruz?

harita, uygulama, My Maps, My Maps uygulaması, Yandaki örnekte görebileceğiniz üzere şehirde gezmek ve etrafı görmek için bir yol oluşturulmuş. Standart bir yol tarifi aldığınız zaman çok yüksek ihtimalle kırmızıyla işaretlediğimiz alanları es geçmiş olacaktınız. Tekrar görmek istediğiniz yerler olursa, bu kişisel rotalar çok işinize yarayacak.

Kaynak: https://site-backlink.com/NifPR

istanbul nişan organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here