Günümüzde Instagram üzerinde popüler olmak veya kendini tanıtmak isteyen işletmeler için takipçi sayısıbüyük önem arz ediyor.

Instagram takipçi ve beğeni kazanma yolları düşünüldüğü kadar basit değil. Bu yüzden kullanıcılar İnstagram takipçi satın alma yoluna başvuruyor. Bu yol da en az takipçi kazanmak kadar zor. Çünkü hileyle elde edilen takipçinin gerçek olmama ihtimali, satıcının sahte olması ve takip eden kullanıcının takibi bırakması gibi onlarca olumsuz neden bulunmakta. Yine de gerçekten takipçi satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken şeylere bu yazımızda yer verdik.

Takipçi Satın Alma Siteleri Güvenilir mi?

Her zaman için değil. Genellikle resmiyeti olmayan bu siteler arasında bu işi yaptığını iddia edip takipçi göndermeyen siteler de mevcut. Bu tarz bir satın alma yapmadan önce sitenin iç bağlantılarından referanslarına, blog sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir internet sitesi ne kadar satış yapmak için açılmış olsa da blog yazıları yazması onun Google’da öne çıkmasını sağlar. Dolandırıcı siteler bu yöntemle fazla uğraşmadan arama motoru reklamlarıyla kullanıcıya ulaşırlar. Ancak bu her reklam veren sitenin güvenilmez olduğu anlamına gelmiyor.

Takipçiyi Nasıl Yolluyorlar?

Daha önce oluşturulmuş sosyal medya panelleri kullanılıyor. Bu panellere dahil edilmiş kullanıcıların İnstagram hesapları üzerinde takip edebilme ve beğeni yapabilme gibi yetkilere sahip olan bu siteler ödeme yaptığınız zaman panellerinde kontrol yetkileri olan hesaplardan anlaştığınız kadarını sizi takip etmesi için yönlendirirler. Bu takip işlemi tek komutla gerçekleşeceği için zor değil ve mümkündür.

Bot Takipçiler İşe Yaramaz

Diğer ülkelerden ve kullanılmayan hesaplardan gönderilen takipçiler genelde daha ucuza satılır ve muhtemelen sizi takip etmeyi bırakmazlar. Ancak bu hesaplar sadece sayıdan ibarettir. Gönderilerinizi beğenmez ya da görmezler. Bu durum beğenileriniz ve takipçi sayınız arasında uçurum oluşmasına neden olabilir.

Kaynak: https://site-backlink.com/sgfYu

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here