Günlük hayatımızda kullandığımız akıllı telefonlarda bize bir çok konuda katkı sağlayacak mobil uygulamaları sizler için sıraladık.

  • Evernote

Çok popüler bir uygulama olan Evernote, kullanıcıların notlarını bulut ortamında saklayarak istediklerinde akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından kolay bir şekilde erişilmesini sağlayan ve notlara ses, video ve görüntü eklemeye imkan tanıyan bir uygulama.

  • CamScanner

CamScanner uygulaması, fotoğrafını çektiğiniz belgenin sınırlarını otomatik olarak algılayıp, belge üzerinde düzenlemelerin kolayca yaparak,  değişik formatlarda kaydedilmesine ve istenilen yere kolayca gönderilmesine olanak tanıyor.

  • Bundle

Bir haber uygulaması olan Bundle sayesinde kullanıcılar takip etmek istedikleri haberlerle ilgili bildirimler alabiliyor ve tek bir yerden tüm gelişmeleri takip edebiliyorlar.

  • Todoist

Hayatını düzene sokmak isteyenlerin kullanması gereken uygulama Todoist, kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların tek noktadan yapılacak her şeyi takip etmelerine ve bu sayede işlerini düzene koymalarına yardımcı oluyor.

  • Mint

Bütün finansal hareketlerinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz bu uygulama sayesinde artık banka hesaplarınızı, kredi kartlarınızı ve hesap hareketlerinizi takip etmeniz daha kolay olacak.

  • Last Pass

Hatırlamanız gereken tek şifre ana düşüncesi ile ortaya çıkan Last Pass uygulaması, güvenli şifreler oluşturmanıza olanak tanırken aynı zamanda bu şifreleri güvenli olarak uygulamada saklamanıza olanak tanıyor.

  • Storytel

Kitapların Türkçe olarak seslendirildiği uygulama Storytel, uygulama içinde indirdiğiniz kitapları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz her an dinleyebileceğiniz ve binlerce kitaba ulaşabileceğiniz güzel bir uygulama.

  • Sworkit

Sworkit uygulaması spor salonlarına gitmeden evde spor yapılabilmesine yardımcı oluyor. Boş vakitlerinize göre spor yapma seçeneklerine yer verilen uygulama spor yapmak için zaman sıkıntısı yaşayanlara güzel bir çözüm sunuyor.

  • SleepCycle

Uyku analiz uygulaması olarak karşımıza çıkan SleepCycle, kullanıcıların uyku anlarında derin ve hafif uyku sürelerini belirleyerek bu bilgileri analiz olarak sunuyor.

Kaynak: https://site-backlink.com/jUDgJ

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here