Erangel haritasına görsel güncelleme getirecek olan PUBG Mobile, aynı zamanda beklenmedik bir The Walking Dead iş birliğini de müjdeledi.

Mobil oyunlar arasında en popülerlerlerden biri olan PUBG Mobile, bir süredir en sevilen ve oyunun ilk haritası olan Erangel üzerinde çalışmalar yapıyordu. Erangel’i güncelleyecek olan oyun nihayet haritanın yeniden makyajlanmış haliyle ilgili bazı görseller paylaştı. Erangel 2.0 olarak adlandırılan yenilenmiş haritada grafikler, doku düzenlemeleri ve genel kalitedeki artış kendini bir bakışta belli ediyor. Erangel 2.0’daki değişiklikler ise özellikle Malta Power, Primorsk, Military base, Mansion ve Yasnaya’da kendini hissettiriyor.

Mobil oyunlar, PUBG, The Walking Dead,

Oyunla ilgili tek düzenleme bu değil. PUBG Mobile, AMC’nin popüler dizisi The Walking Dead ile iş birliği yaptığını da duyurdu. Önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak güncellemeyle beraber gelecek etkinlik, bu iş birliğinin bir parçası olacak. Ne yazık ki Walking Dead iş birliğine dair başka herhangi bir detay paylaşılmadı. Oyuna eklenecek yeni zombi modu ve AMC’nin popüler serisine özel eşyalar kapıda diyelim şimdilik. Geçmişte oyun içinde Resident Evil etkinliği gerçekleştirilmiş ve zombi oyun modları oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Kaynak: https://site-backlink.com/1hIto

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here