Critical Ops dün yeni güncellemesini aldı. Güncelleme ile oyuna yeni içerikler eklendi.

Mobil FPS oyunları arasında yer alan ve günümüzde milyonlarca oyuncunun oynadığı Critical Ops dün Android ve İOS platformunda güncellendi. Güncelleme ile oyun içeriğinde de önemli yenilemeler yapıldı.

mobil, Critical Ops, oyun, Güncelleme,

Critical Ops isimli mobil FPS oyununda reflekslerinizi test edebilir ve taktik becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oldukça tempolu bir oyun olan Critical Ops ile mobil platformda arkadaşlarınızla çatışmalara katılabilir ve onlarla omuz omuza vererek oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Günümüzdeki CS:GO oyununa benzerliği ile rakiplerinden öne çıkan oyun muhteşem silah kostümlerine sahiptir. Birbirinden farklı oyun modlarına sahip olan oyunda çeşitli haritalarda bulunmaktadır. Çarpıcı grafikler ile oyunculara en iyi mobil FPS deneyimi sunan Critical Force LTD oyunculara Türkçe dil desteğini de ücretsiz sunuyor.

Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan oyunda silahlara özel skinler bulunmaktadır. Bu skinler ile dilerseniz silahlarınızı süsleyebilirsiniz. Oyun içerisinde yıllardır çeşitli platformlarda karşımıza çıkan AK47 gibi ünlü silahlar da bulunmaktadır. Takım halinde oynanan Critical Ops’da taktikler geliştirebilir ve arkadaşlarınızla bu taktikleri uygulayabilirsiniz.

iPhone platformunda da oldukça geniş bir kitleye sahip olan oyun tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. Neredeyse her ay güncelleme alan oyun başarılı bir şekilde geliştirilmeye devam ediyor.

Kaynak:https://site-backlink.com/hhrd7

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here