Marmaris tekne turu

Audi Sport, GT2 kategorisinde yarışacak yeni yarış otomobili R8 LMS GT2’yi tanıttı.

Audi Sport, hız tutkunlarını sevindirecek yeni modeli R8 LMS GT2 ile otomobil severlerin karşısına çıktı.

Daha önceden R8 LMS GT3, R8 LMS GT4 ve RS3 LMS gibi modeller ile motor sporları severlerin karşısına çıkan Audi özel araçlarının arasına R8 LMS GT2 modelini  ekledi. Özellikle motor gücü ile ön plana çıkan yarış otomobili R8 LMS GT2 tasarımı ile de göz dolduruyor.

Motor sporları severleri heyecanlandıran yeni model R8 LMS GT2, Audi Sport tarafından tasarlandı. Audi Sport yeni yarış otomobilinde 5.2 litrelik V10 atmosferik R8 motoruna yer vermiş.

otomobil, Audi Sport, R8 LMS GT2,

620 beygir güç üretebilen özel tasarıma sahip yarış otomobili R8 LMS, GT2 kategorisi yarışlar için özel olarak üretilecek. Tasarım olarak agresif bir görünüşe sahip olan bu yarış otomobilinin arka kısmında büyük bir rüzgarlık yer alıyor.

Aracın tavanında sportif görünümü tamamlayan bir hava girişi de bulunuyor. Audi Sport, tarafından aracın tasarımı ile ilgili yapılan açıklamalarda, aracın şasisinin R8 Spyder ile ortak noktalar taşıdığı belirtiliyor.

Karbonfiber malzemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı yarış otomobili R8 LMS GT2 1350 kg’lık ağırlığa sahip. Audi, R8 LMS GT2 isimli yarış otomobilinin fiyatını 338.000 Euro olarak açıkladı.

Kaynak: https://site-backlink.com/9sTEi

istanbul nişan organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here