Ana Sayfa Mobil Sony,’nin Ekstra Bass Özellikli Yeni Kablosuz Kulaklığı!

Sony,’nin Ekstra Bass Özellikli Yeni Kablosuz Kulaklığı!

64
0
Marmaris tekne turu

Sony, ekstra bassözellikli yeni kablosuz kulkalığını duyurdu

Sony, ekstra bass ve gürültü önleyici özellikli kulaklarına bir yeni üye daha eklemeye hazırlanıyor. WH-XB900N olarak isimlendirilen kablosuz kulaklık, üstün ses kalitesine sahip ve ağustos ayında raflardaki yerini alacak. Kulaklığın fiyatı ise 278 dolar.
Sony, kulaklıklar konusunda başarılı işler ortaya koyuyor. Sony’nin ürettiği pek çok model olmasına rağmen ekstra bass özellikli kablosuz kulaklıkları, kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor ve piyasanın daima çok satan ürünlerinden olmayı başarıyor. Üretilmiş olan yeni kablosuz kulaklıklarıyla Sony, bir kez daha farkını ortaya koyuyor. İşte Sony’nin yeni kablosuz kulaklık modeli WH-XB900N;
gürültü önleme, ekstra bas, Sony, kablosuz kulaklık, kulaklık,

WH-XB900N’in teknik detaylarına bakmak gerekirse; kablosuz kulaklık ekstra bass ve gürültü önleme özelliğine sahip. 30 saatlik kullanım süresine imkan veren WH-XB900N, akıllı telefonlarınızda bulunan Google Asistan ve Siri gibi asistanlarla da optimize edilmiş durumda ve rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca kulaklık üzerinden kontrollerinizi yapabilmeniz için dokunmatik bir bölge de bulunuyor.

Kaynak: https://site-backlink.com/aqkGH

istanbul nişan organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here