Samsung’un tablet serisi Galaxy Tab S, yoluna Tab S6 ile devam ediyor. Şirket, daha henüz cihazın duyurusunu yapmadan tabletle ilgili görseller ortaya çıktı.

Samsung, henüz Galaxy Tab S6’yı açıklamadan cihazın fotoğrafları ortaya çıktı. Ortaya çıkan fotoğraflar oldukça detaylı. Lafı daha fazla uzatmadan cihazla ilgili ortaya çıkan bilgilere göz atalım.

Samsung’un Galaxy Tab markasını devam ettirmesine ve bu markayı Tab S5’ten sonra Tab S6 adı ile piyasaya sürmesine kesin gözle bakılıyor. Ayrıca hemen üstte yer alan görsel Galaxy Tab S5e’ye benzese de aslında Tab S6. Yani evet, Tab S6 için de ayrıca bir klavye yayınlanacak.

Daha önce de ortaya çıkan görsellerde Samsung’un, yeni tabletinin arka tarafında bir adet oluk olduğu görülüyordu. Yeni ortaya çıkan görsellerle birlikte bu da doğrulanmış oldu. Cihazın arkasında S Pen’in yuvası olarak kullanılacak bir boşluk bulunuyor.

tablet, Samsung, Galaxy Tab S6,

Çift arka kamera:

Cihazın arka tarafında çift kamera olacağına dair söylentiler bulunuyordu. Yukarıdaki görselden de anlaşılacağı üzere bu söylenti doğru. Ayrıca bu kameralardan bir tanesinin ToF  sensörü olabileceği yönünde söylentiler de bulunuyor. Ayrıca dedikodulardan bir diğeri, ikinci kameranın geniş açılı sensör olduğu yönünde.

Parmak izi okuyucu sensör:

Samsung, parmak izi okuyucu sensörü Galaxy Tab S4’te kaldırmıştı ancak yeni modelin ekrana gömülü parmak izi okuyucuyla birlikte geleceği söyleniyordu. Şu an için bu söylentiyi doğrulmak pek de mümkün değil.

Kaynak: https://site-backlink.com/JAbAt

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here