Marmaris tekne turu

iOS 13’ün en son yayınlanan beta sürümünde bulunan detay, iPhone 11’in ne zaman tanıtılacağını ortaya koyuyor. “HoldForRelease” isimli detaya göre iPhone 11, 10 Eylül’de tanıtılacak.

Apple, bugün geliştiricilere iOS 13’ün en son beta sürümünü yayınladı. Bu yeni beta sürümünün içerisinde bulunan bir detay, Apple’ın iPhone 11 etkinliğini ne zaman başlatacağını gösteren bir kanıt olarak görülebilir. iHelp BR tarafından keşfedilen iOS 13’ün en son betasındaki detay, iPhone 11’in 10 Eylül’de yapılacak olan etkinlikle tanıtılacağını söylüyor.

Yeni yazı ekle ‹ Tecnogar — WordPress

Paylaşılan iOS 13 Beta 7 içindeki bir detay, 10 Eylül Salı tarihine sahip bir iOS ekran görüntüsünü gösteriyor. Bu detaya “HoldForRelease” adı veriliyor. Ortaya çıkan bu tarih, geçtiğimiz aylarda sıklıkla ortaya atılan çıkış tarihleriyle ve önceki yıllarda Apple tarafından yapılan etkinliklerin zamanlamasıyla da tutarlı görünüyor.

Apple’ın şu anda Eylül etkinliğinde iPhone 11 Pro dâhil olmak üzere üç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor. Bu haftanın başlarında bir analist, Apple’ın bu yıl aynı zamanda üç yeni iPhone modelini de piyasaya sürmeye devam edeceğini öne sürdü.

Kaynak: https://site-backlink.com/Q5iNp

istanbul nişan organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here