iPhone’un 2019 yılında çıkacak olan yeni modelleri, gelen her haberle kullanıcıları üzmeye devam ediyor. Ortaya çıkan yeni haberse telefonun bağlantısı konusunda oldu.

iPhone‘un yeni amiral gemileri, bağlantı olarak USB-C yerine Lightning girişini kullanmaya devam edecek.

Apple, eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikle birlikte bu seneki iPhone modellerini duyuracak. Şu anda iPhone 11 mi yoksa iPhone XI mı olacağı belli olmayan yeni telefon, kullanıcıları büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu hayal kırıklıklarının en başındaysa tasarım konusu yer alıyordu.

Birçok kişi iPhone tasarımlarının eskiden daha güzel olduğunu, Apple’ın gittikçe tasarım konusunda düşüş yaşadığını belirtti. Dahası, bu seneki tasarımdan neredeyse nefret eden kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, bu sene içerisinde yeni bir iPhone almayı düşünmediklerini de ekledi.

Bu kararın arkasında devasa kamera modülü ve kameranın haricinde pek de bir değişiklik geçirmeyen tasarım olsa da kullanıcıları telefonlarını yenilememeye iten tek unsur bu değil.

Gelişmeyen özelliklerden devam etmemiz gerekirse Lightning girişi de yeni iPhone modelleriyle birlikte varlığını sürdürmeye devam edecek. USB-C girişini bu sene de edinmeyen Apple, kullanıcılarını bu konuda da hayal kırıklığına uğrattı.

iPhone’un bu seneki modellerinde 3D Touch’ın kullanılmaması sebebiyle ortaya çıktığı düşünülen bu motorun ne gibi yeni özellikleri getireceği şu an için bilinmiyor. Telefonların diğer bilinen özelliklerine bakacak olursak iPhone XS ve iPhone XS Max’in yenilenmiş modelleri üç adet arka kameraya sahip olacak. Yeni eklenen sensör ultra geniş açılı çekim özelliğini getirecekken Smart Frame isimli bir özellik de kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Kaynak: https://site-backlink.com/5w0LJ

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here