iOS 13.4.5 Beta Sürümü yayınlandı!

Apple yine iPhone 9 ile gündemde kalmaya devam ederken, iOS 13 için yeni güncellemeler de gelmeye devam ediyor. Apple iOS 13.4.5 beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki iOS 13.4 ve iPadOS 13.4’ün ardından gelen güncelleme herkese açık güncellemedeki hatalar için kullanıcıları sevindirecek.

iOS 13.4.5 Beta Sürümü yayınlandı!

Geliştiriciler için iOS 13.4.5 Beta yayınlandı!

Apple, iPhone 9 çıkış tarihi ile gündemde yerini korumaya devam ediyor. Bununla birlikte, iPhone 9’un da kısa süre içerisinde tanıtılacağı konusunda spekülasyonlar artıyor. iPhone 9 hakkında henüz resmi bir açıklama gelmese de bugün iOS 13.4.5 beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı.

Güncelleştirme için henüz detaylı bir özellik bilgisi bulunmasa da geçtiğimiz hafta hem iOS 13.4 hem de iPadOS 13.4 için hata düzeltmeler ve iyileştirmeler olduğu biliniyor. 17F5034c seri numaralı güncelleme,  3.65 GB boyutunda önemli düzeltmelerle karşımıza çıktı.

İOS 13.4.5’e ek olarak Apple, iPadOS 13.4.5macOS Catalina 10.15.5 ve tvOS 13.4.5‘i de piyasaya sürdü. Şu an için mevcut watchOS güncellemesi yok.

Apple’ın bu güncellemeyi beta test kullanıcılarına yayınlamaması, doğrudan herkese açık bir sürüme atlayacağına işaret etti. Yeni güncellemenin ilk geliştirici beta sürümündeki önemli değişikliklerin de kısa süre içerisinde netleşmesi bekleniyor.

iPhone SE ve iPhone 6S dahil olmak üzere iPhone 11 serisine kadar tüm cihazlara yüklenebilecek yeni beta güncellemesi için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme sekmelerinden indirip kurulum gerçekleştirebilirsiniz. iOS cihazınızı bir bilgisayara bağlayarak iTunes üzerinden de yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kaynak:webtekno.com