Yenilikçi çözümlerle sık sık karşımıza çıkan Koreli teknoloji devi Samsung bu sefer yeni çağa uygun dikey televizyon üretti.

Akıllı telefonlar ve özellikle de Instagram‘ın yaygınlaşmasıyla fotoğraf ve video çekme alışkanlıklarımız da değişmeye başladı. Daha etkili sosyal medya paylaşımları için dikey fotoğraf çekmek artık bir standart halini almaya başladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung ise yeni nesillere telefon satmanın yenilikçi bir yolunu bulmuş durumda.

televizyon, dikey televizyon, Instagram, Samsung , Sero ,

Mobil içeriklere uygun 43 inçlik the Sero adlı bu dikey televizyon akıllı telefonunuzdaki içerikleri izlemek için birebir. İşin güzel yanı the Sero‘nun istediğiniz zaman yatay hale gelip dizi, film, televizyon programı gibi standard içerikleri de izlemenizi sağlaması.

Samsung ayrıca the Sero‘nun, herhangi bir içerik izlemediğiniz zaman, dijital bir tablo gibi de kullanılabileceğini belirtiyor. Yine Samsung‘un sesli dijital asistanı Bixby‘i de bu ekran aracılığıyla kontrol etmeniz mümkün.

Bu inovatif televizyon Güney Kore‘de Mayıs sonu satışa çıkıyor. the Sero‘nun Kore fiyatı yaklaşık 1600 dolar olacak. Türkiye’ye ne zaman gelir, fiyatı ne kadar olur göreceğiz.

Kaynak: https://site-backlink.com/m2FwV

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here