Apple, düzenlediği etkinlikte yeni iPhone serisini tanıttı. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max isminde 3 farklı model tanıtan Apple, özellikle çok eleştirilen kare şeklindeki büyük kamera tasarımını ise değiştirmedi. Ekran tasarımı olarak yine çentikli bir tasarım benimseyen Apple, yeni iPhone’larda tasarım olarak pek bir değişiklik yapmadı. Gelin bu üç yeni telefonun özelliklerine göz atalım.

iphone 11

iPHONE 11 ÖZELLİKLERİ

Geçtiğimiz yıla göre ekran tasarımı olarak pek bir değişikliğe uğramayan yeni iPhone 11, yine çentikli bir ekran tasarımına sahip. 6,1 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olan iPhone 11, 4 GB RAM kapasitesine ve 64 GB / 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle satışa çıkacak.

12 MP geniş açılı kamera ve 12 MP ultra geniş açılı olmak üzere iki arka kameraya sahip iPhone 11’in ön tarafında ise yine 12 MP‘lik tek bir kamera bulunacak. 3.110 mAh batarya kapasitesine sahip iPhone 11, yurt dışında 699 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

iPhone 11 ayrıca Apple’ın A13 işlemcisinden gücünü alacak. Apple bu işlemciyi şu anda piyasada bulunan en güçlü işlemci olarak tanımladı.

Kaynak : https://site-backlink.com/JsaEY

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here