Google’ın işitme kaybı rahatsızlığı olan ve daha yüksek ses duymak isteyen Android kullanıcıları için geliştirdiği Ses Yükseltici uygulaması güncellendi.

Google geçtiğimiz aylarda Android 9 Pie cihazlarda çalışabilecek yeni bir ses yönetimi uygulaması yayınladı. Yayınlanan uygulama hem işitme kaybı rahatsızlığı bulunan hem de daha yüksek sesleri tercih eden kullanıcılar için geliştirildi ve yapay zekayla destekleniyor. Ses Yükseltici isimli Google’ın bu uygulaması şimdi güncellendi ve artık Android 6.0 Marshmallow ve üzeri tüm Android sürümlerinde kullanılabiliyor.

Google’ın kullanıcıların hizmetine sunduğu bu uygulama, Pixel 3’lere önceden yüklenmiş olarak geldi ve duyurulmasından kısa bir süre sonra, bir milyondan fazla kullanıcı bu uygulamayı akıllı telefonuna indirdi. Uygulamanın güncellenip kapsamının genişlemesiyle birlikte Ses Yükseltici, çok daha fazla kullanıcı tarafından kullanılacağa benziyor.

Ses Yükseltici, yüksek ses, Google, ses yönetimi uygulaması,

Google’ın Ses Yükseltici isimli uygulaması fazlasıyla kolay olan bir kullanıma sahiptir. Uygulamanın sahip olduğu yapay zeka desteği, kullanıcının ihtiyaçlarına göre ses üzerinde bazı ayarlamalar yapıyor. Bu ayarlar; ses seviyesinin artırılması, gürültünün azaltılması, mikrofondan gönderilen sesin ayarlanması gibi özellikleri içeriyor.

Kullanımı kolay olan Ses Yükseltici’yi kullanmak için telefonunuza bir kablolu kulaklık bağlamanız ve “Erişebilirlik Ayarları” menüsüne ulaşmanız gerekiyor. Burada bulunan “Ses Yükseltici” seçeneğine giderek ses ayarlamalarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapabilirsiniz.

Kaynak: https://site-backlink.com/wvoJZ

nişanorganizasyoncum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here